Hakkımızda

Eskişehir’de 5 yıllık deneyimi ile Eskişehir Palet adıyla hizmet veren firmamız ; ahşap palet, euro palet, 2. el palet tamiri, 2. El palet satışı, ahşap kafes ve ahşap ihracat sandık satışı hizmetleri sunmaktadır.

 

Ahşap palet Eskişehir ve çevre illere talep oluşması durumunda gönderilmektedir. 2. El paletlerinizde tamir olabilecek olan paletlerin tamiri gerçekleştirilerek kullanıma geri kazandırılıyor ve ağaç kullanımı azaltılarak ağaç korumaya destek veriliyor. Palet dışında firmamız kullanım alanına göre kereste satışı da yapmaktadır.

 

YURT İÇİ VE YURT DIŞI STANDARTLARINA UYGUN ISPM Lİ  PALET SANDIK KASA  KERESTE  İMALATI YAPILMAKTADIR. FİRMAMIZ BUNUN İÇİN  GEREKLİ BELGELERE SAHİPTİR.

 

   

 

Eskişehir Palet Adres :  EMKO Mobilyacılar Sitesi E-10 Blok No: 1 ESKİŞEHİR

Eskişehir Palet Telefon : 0 222 228 18 31

 

 

 

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Eskişehir palet
palet eskişehir

KERESTE

Eskişehir kereste sektöründe  kereste imalatı, kereste satışı hizmetleri sunan firmamız Eskişehir Palet güvenilir ve saygılı çalışma şekli ile Eskişehir keresteciler arasında aklınıza gelen ilk firma olmaya devam etmek amacıyla ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. İstenilen tüm özelliklerde kereste satışı yapan firmamızın satmış olduğu kereste çeşitleri aşağıdaki gibidir; Lambri Kızılçam Alaçam Karaçam... devamı >>

Web Tasarım