Euro Palet

Eskişehir euro palet imalatı yapan az sayıdaki üretici firmadan birisi olan firmamız Eskişehir Palet, Eskişehir euro palet satış noktasıdır. İkinci el euro palet tamiri ve satışı da yapan firmamız Dünya standartlarında Euro palet ölçüleri baz alınarak üretilmektedir. Bu ölçüler tüm euro paletler için 800 x 1200 mm olarak belirlenmiştir.

 

Euro palet belli standartlarda üretilen paletlerdir. Özellikle ithalat ve ihracat yapacak firmaların malzeme taşımak amacı ile tüm ülkelerde geçerli olan ölçülerle üretilen paletleri kullanması ciddi bir zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Euro paletler kurutulmuş ahşap kullanılması zorunluluğu da bulunmaktadır, bu sayede ahşaplarla birlikte böceklerin ve pisliklerin de taşınmasının önüne geçilmiş olur.

 

Eskişehir euro palet satışı da tüm bu kurallara uygun Uluslararası Demiryolları Birliği onaylı paletlerle yapılmaktadır. Eskişehir Euro palet imalatı parçalarım kesimi, birleştirilmesi işlemlerinin yanı sıra böcek ve haşereden kurtarmak adına kurutma odalarında yüksek sıcaklıklarla kurutulmaktadır.

 

Euro palet fiyatları ve Euro Palet imalatı Eskişehir için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim numaralarımız aşağıda verilmiştir.

 

YURT İÇİ VE YURT DIŞI STANDARTLARINA UYGUN ISPM Lİ  PALET SANDIK KASA  KERESTE  İMALATI YAPILMAKTADIR. FİRMAMIZ BUNUN İÇİN  GEREKLİ BELGELERE SAHİPTİR.

 

   

 

Eskişehir Palet Adres : OSB  75. Yıl Mh. EMKO Mobilyacılar Sitesi E-10 Blok No: 1 ESKİŞEHİR

Eskişehir Palet Telefon : 0 222 228 18 31

 

 

Görseller

1
1
1
1

Etiketler

Eskişehir euro palet imalatı
Eskişehir euro palet satış
Euro palet ölçüleri
Euro palet
Eskişehir euro palet satışı
Eskişehir Euro palet
Euro palet fiyatları
Euro Palet imalatı Eskişehir

KERESTE

Eskişehir kereste sektöründe  kereste imalatı, kereste satışı hizmetleri sunan firmamız Eskişehir Palet güvenilir ve saygılı çalışma şekli ile Eskişehir keresteciler arasında aklınıza gelen ilk firma olmaya devam etmek amacıyla ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. İstenilen tüm özelliklerde kereste satışı yapan firmamızın satmış olduğu kereste çeşitleri aşağıdaki gibidir; Lambri Kızılçam Alaçam Karaçam... devamı >>

Web Tasarım