2 el palet

Eskişehir ikinci el palet satışı ve tamiri hizmeti sunmam firmamız Eskişehir Palet, zarar görmüş paletleri satın alarak tamir şansı olanları düzenleyerek tekrar Eskişehir ikinci el palet pazarına sokmaktadır. Böylelikle ağaç korumaya da destek veren firmamız sizlere de daha uygun fiyatlı ahşap palet alma şansı sağlamış olur.

 

İkinci el palet satışı Eskişehir ve çevre illere yapılmaktadır. Eskişehir 2. el palet temini konusunda dikkat edilmesi gereken bir husus palet tamirinin düzgün yapılmış olmasıdır. Alımlarınızda bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz, aksi takdirde bu paletlerden meydana gelebilecek kazalarda mal hatta can kayıpları bile yaşanabilmektedir.

 

2. el palet satışı Eskişehir için yada elinizde bulunan ikinci el paletleri satmak içinbizleri arayarak talep oluşturabilir ve tüm konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Eskişehir Palet Telefon Numarası : 0 222 228 18 31

 

Görseller

1
1
1
1
1

Etiketler

Eskişehir ikinci el palet
Eskişehir Palet
Eskişehir ikinci el palet
İkinci el palet satışı Eskişehir
Eskişehir 2. el palet
2. el palet satışı Eskişehir
ikinci el palet

KERESTE

Eskişehir kereste sektöründe  kereste imalatı, kereste satışı hizmetleri sunan firmamız Eskişehir Palet güvenilir ve saygılı çalışma şekli ile Eskişehir keresteciler arasında aklınıza gelen ilk firma olmaya devam etmek amacıyla ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. İstenilen tüm özelliklerde kereste satışı yapan firmamızın satmış olduğu kereste çeşitleri aşağıdaki gibidir; Lambri Kızılçam Alaçam Karaçam... devamı >>

Web Tasarım