Ahşap Palet

Eskişehir ahşap palet satışı ve Eskişehir palet imalatı yapan firmamız, ayrıca ahşap palet tamiri de yapmaktadır. Eskişehir palet firmaları denildiğinde tecrübesi ve profesyonel çalışma şekli ile akla gelen ilk isimlerden olan firmamız ahşap palet konusunda tam donanımlı atölyesinde imalatlarını tamamlamaktadır.

 

AHŞAP PALET ?

Ahşap paletler mal ve ya ürünlerin daha rahat taşınması ve depolanması için Eskişehir Palet kullanılan malzemelerdir. Özellikle ürünlerin nakliyesini oldukça kolaylaştıran ahşap paletler, sanayi sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Ahşap paletlerin tercih sebeplerinden birisi de çevre dostu olmasıdır.

 

Görseller

1
1

Etiketler

Eskişehir ahşap palet satışı
Eskişehir palet imalatı
Eskişehir palet imalatı
ahşap palet
Eskişehir palet firmaları
ahşap palet
Eskişehir Palet

KERESTE

Eskişehir kereste sektöründe  kereste imalatı, kereste satışı hizmetleri sunan firmamız Eskişehir Palet güvenilir ve saygılı çalışma şekli ile Eskişehir keresteciler arasında aklınıza gelen ilk firma olmaya devam etmek amacıyla ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir. İstenilen tüm özelliklerde kereste satışı yapan firmamızın satmış olduğu kereste çeşitleri aşağıdaki gibidir; Lambri Kızılçam Alaçam Karaçam... devamı >>

Web Tasarım